В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи в Чернівецькій області: статус - Прийняття заяв на участь?

Зараз на сайті ЮБІЗ - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете брати участь в торгах по найбільш прийнятній ціні в категоріях: Транспорт, Зелена енергетика, і купити самі різні позиції: недобудований об'єкт будівництва, однокімнатну квартиру, спиртзавод, що вже виставлені на аукціон і чекають свого нового володаря. У категорії, спиртзаводи, Ви зможете відшукати багато різних варіантів позицій, для прикладу Необроблена деревина дров'яна ПВ хвойних порід. Щоденно на сайті забирають автомобілі. Величезний спектр лотів надано в кожному регіоні країни, зокрема, в Кропивницькому.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog