В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Спиртзаводи в Харківській області: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ є можливість взяти участь в аукціонах за найоптимальнішою ціною в розділах: Транспорт, Продаж дозволів на використання надр, і купити різноманітні пропозиції: групу інвентарних об'єктів: гараж, підвал, недобудоване приміщення лікарні, що вже виставлені на аукціон і чекають свого нового володаря. В розділі, банкрутство, Ви можете знайти багато різних варіантів пропозицій, для прикладу метолобрухт вид 501. Кожен день на сайті купують банківський конфіскат авто. Великий перелік позицій запропоновано в кожному місті України, в тому числі в Кіровоградській області.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog