В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Спиртзаводи в Хмельницькій області: статус - Прийняття заяв на участь?

Прямо зараз на сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ є можливість брати участь в торгах по найбільш прийнятній вартості в розділах: Спиртзаводи, Продаж дозволів на використання надр, і вибрати самі різні пропозиції: групу інвентарних об'єктів: котельню, дитячий садок, частину або повністю житловий будинок, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. У категорії, інформаційне повідомлення, Ви можете підшукати багато різних варіантів позицій, для прикладу Адміністративна будівля під літ."А1Н" загальною площею 186,7 кв.м з ганками під літ. "а", "а1" . Кожен день на сайті забирають земельні території. Винятково великий перелік лотів запропоновано в кожному місті країни, зокрема, в Хмельницькому.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog