Аукціони Спиртзаводи в Кіровоградській області: статус - Прийняття заяв на участь

В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Спиртзаводи в Кіровоградській області: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті UBIZ - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете взяти участь в публічних торгах за найоптимальнішою вартістю в розділах: Фінанси, Транспорт, і підібрати різноманітні пропозиції: гараж, недобудоване приміщення, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. У категорії, інформаційне повідомлення, Ви знайдете багато різних варіантів пропозицій, для прикладу Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) 4-вісний хопер зі знятим дахом (з нумерацією 969, типу 982). /// Кількість вагонів - 10, Рухомий склад - інші - 90, Полігон навантаження - Без обмеження, Дата подачі вагону початкова - 2020-02-12 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2020-02-12 23:59. Щоденно на сайті забирають арештоване майно. Величезний набір лотів надано в кожному місті країни, в тому числі в Сумській області.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog