В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи в Луганській області: статус - Прийняття заяв на участь?

Прямо зараз на сайті ЮБІЗ - PROZORRO ПРОДАЖІ можна взяти участь в торгах за найбільш доступною ціною в розділах: Зелена енергетика, Оренда землі, і купити різноманітні пропозиції: довгострокова оренда частини або цілого державного приміщення, об'єкт незавершеного будівництва, спиртзавод, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В розділі, об`єкт малої приватизації, Ви зможете відшукати багато різноманітних варіантів позицій, для прикладу Довгострокова оренда приміщень вільного призначення 121,8 кв.м. у м. Теребовля Тернопільської області. Щодня на сайті купують автомобілі банків. Великий перелік лотів запропоновано в кожному куточку країни, зокрема, в Херсоні.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog