В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Спиртзаводи в Миколаївській області: статус - Прийняття заяв на участь?

Прямо зараз на сайті UBIZ - ПРОЗОРРО можна взяти участь в торгах по найбільш низькій ціні в категоріях: Фінанси, Зелена енергетика, і вибрати різноманітні позиції: квартири, деревину дерев'яну промислового використання, що вже виставлені на аукціон і чекають свого нового володаря. У категорії, спиртзаводи, Ви зможете відшукати багато різних варіантів позицій, наприклад Чернігівська обл., cмт. Батурин, вул. Центральна, 52. Оренда – частина будівлі площею 247,4 кв.м. (В) . Кожен день на сайті забирають брухт кольорових металів. Винятково великий набір позицій надано в кожному куточку країни, в тому числі в Івано-Франківську.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog