В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Спиртзаводи в Рівненській області: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті UBIZ - PROZORRO Ви можете брати участь в онлайн аукціонах за найнижчою ціною в розділах: Металобрухт і вторсировина, Транспорт, і обрати самі різні позиції: групу інвентарних об'єктів: гараж, підвал, оренда землі, що вже виставлені на продаж і очікують свого покупця. У категорії, спиртзаводи, Ви знайдете багато різних варіантів пропозицій, наприклад Труба оцинкована 32х4 по 7м.. Щоденно на сайті купують кольоровий метал. Величезний перелік позицій запропоновано в кожному регіоні України, зокрема, в Одесі.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog