В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Спиртзаводи в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь?

На сайті ЮБІЗ є можливість взяти участь в публічних торгах по найбільш оптимальній ціні в категоріях: Оренда вагонів, Приватизація, і вибрати різноманітні позиції: групу інвентарних об'єктів: бібліотеку, нежитлове приміщення конфісковану квартиру або завод, що вже виставлені на продаж і очікують свого нового володаря. В розділі, оренда вагонів Ви знайдете багато різних варіантів позицій, для прикладу Продаж сКруглі лісоматеріали дуб звичайний класу С,D 3-4 м. діаметр 35-60 і >; нижній склад. Кожен день на сайті купують конфісковані квартири. Великий перелік найменувань надано в кожному куточку України, зокрема, в Хмельницькому.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog