В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Спиртзаводи в Запорізькій області: статус - Прийняття заяв на участь?

Зараз на сайті ЮБІЗ - ПРОЗОРРО можна взяти участь в аукціонах за найнижчою ціною в розділах: Зелена енергетика, Оренда землі, і купити самі різні позиції: земельну ділянку, конфісковану квартиру або завод, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В даному розділі, майно банку (фгвфо, архів цбд1), Ви можете підшукати багато різних варіантів позицій, наприклад Довгострокова оренда кіоску 6 кв.м. в м. Горохів Волинської області. Щодня на сайті знаходять комунальне майно. Величезний перелік лотів запропоновано в кожному регіоні країни, в тому числі в Полтаві.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog