Аукціони Спиртзаводи для типу Продаж прав відчуження: статус - Прийняття заяв на участь

В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи для типу Продаж прав відчуження: статус - Прийняття заяв на участь?

Прямо зараз на сайті UBIZ - PROZORRO є можливість брати участь в державних аукціонах за найнижчою ціною в розділах: Зелена енергетика, Зелена енергетика, і вибрати різноманітні пропозиції: земельну ділянку, недобудоване приміщення лікарні, що вже виставлені на продаж і очікують свого покупця. У категорії, продаж прав відчуження, Ви зможете подивитися багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Кредитний портфель, що складається з прав вимоги за 14 кредитними договорами, що забезпечені транспортними засобами, 116 кредитними договорами, що забезпечені іншою заставою та 18 беззаставними кредитними договорами, що укладені з фізичними особами (заборгованість за кредитами складається з штрафних санкцій: неустойок (штрафи, пені), 3 % річних та інфляційних втрат відповідно до рішень суду, що набрали законної сили). Щодня на сайті забирають земельні ділянки. Величезний набір найменувань надано в кожному місті України, зокрема, в Івано-Франківську.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog