Аукціони Спиртзаводи для типу Продаж за регламентом: статус - Прийняття заяв на участь

В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи для типу Продаж за регламентом: статус - Прийняття заяв на участь?

Зараз на сайті UBIZ можна брати участь в аукціонах за найоптимальнішою ціною в розділах: Спиртзаводи, Транспорт, і обрати самі різні пропозиції: земельну ділянку, однокімнатну квартиру, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В даному розділі, продаж за регламентом, Ви зможете знайти багато різних варіантів пропозицій, наприклад оренда земельної ділянки. Щодня на сайті купують державну нерухомість. Великий набір найменувань надано в кожному місті України, зокрема, в Запорізька області.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog