Аукціони Земля для типу Продаж за регламентом в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь

0.25 га

Прийняття заяв на участь

до 16:25, 08 лип. 2022

Стартова ціна лота
157 073,26 грн без ПДВ

Гарантійний внесок
15 707,33 грн

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Земля для типу Продаж за регламентом в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті ubiz.ua Ви можете брати участь в аукціонах по найбільш оптимальній вартості в розділах: Спиртзаводи, Земля, і вибрати самі різні пропозиції: будівлі заводу, об'єкт незавершеного будівництва, спиртзавод, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. У категорії, продаж за регламентом, Ви можете підшукати багато різних варіантів пропозицій, для прикладу Другий повторний аукціон з продажу майна боржника товариства з обмеженою відповідальністю «Рубіжанський Краситель» (код за ЄДРПОУ 32803997) у справі про банкрутство №904/2078/19. Щоденно на сайті знаходять комунальне майно. Великий спектр лотів надано в кожному куточку України, в тому числі в Житомирі.

Аукціони з продажу земельних ділянок в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06110000-6 - Земельні ділянки призначені для забудови, що виставлені на торгах в місті - очікують покупця. Діючі пропозиції купівлі-продажу переліку позицій у розділі Аукціони Земля для типу Продаж за регламентом в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь сервісу ЮБІЗ - PROZORRO

Як правильно підібрати лоти Аукціони Земля для типу Продаж за регламентом в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь. Щоб правильно вибрати - скористайтесь зручною системою пошуку. Вам відкриється список актуальгих пропозицій у статусі прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів з продажу земельних ділянок у Тернопільській області у розділах сервіса пропонуються лоти земельних аукціонів в Івано-Франківській, Херсонській, Чернівецькій областях, а також по всій Украйні.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog