Аукціони Спиртзаводи для типу Комерційні продажі: статус - Прийняття заяв на участь

В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Спиртзаводи для типу Комерційні продажі: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті ubiz.ua - PROZORRO ПРОДАЖІ Ви можете взяти участь в державних аукціонах за найнижчою ціною в розділах: Оренда, Оренда вагонів, і купити різноманітні позиції: будівлі заводу, спиртзавод, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В даному розділі, комерційні продажі, Ви зможете подивитися багато різних варіантів пропозицій, наприклад . Кожен день на сайті забирають кольоровий метал. Величезний перелік лотів запропоновано в кожному регіоні України, в тому числі в Луцьку.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog