Аукціони Продаж дозволів на використання надр для типу Комерційна оренда: статус - Прийняття заяв на участь

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Продаж дозволів на використання надр для типу Комерційна оренда: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті UBIZ - PROZORRO можна взяти участь в аукціонах по найбільш оптимальній ціні в розділах: Деревина, Деревина, і купити самі різні позиції: активи банку-банкрута, недобудоване приміщення, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В розділі, комерційна оренда, Ви зможете подивитися багато різних варіантів пропозицій, наприклад Оренда – нежитлових приміщень загальною площею 764,85 кв.м. в будівлі за адресою: вулиця Карпенка, 1 смт Софіївка Софіївського району Дніпропетровської області, що обліковується на балансі Комунального підприємства «Софіївська центральна лікарня» Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області. Щодня на сайті забирають будівлі. Великий перелік позицій надано в кожному місті країни, зокрема, в Чернівцях.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog