Аукціони Спиртзаводи для типу Інформаційні повідомлення малої приватизації: статус - Прийняття заяв на участь

В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Спиртзаводи для типу Інформаційні повідомлення малої приватизації: статус - Прийняття заяв на участь?

Прямо зараз на сайті UBIZ - PROZORRO є можливість брати участь в торгах по найприйнятнішій ціні в категоріях: Зелена енергетика, Оренда вагонів, і обрати різноманітні позиції: конфісковану квартиру або завод, спиртзавод, що вже виставлені на аукціон і очікують свого нового володаря. У категорії, інформаційне повідомлення, Ви можете знайти багато різних варіантів позицій, наприклад 1/2 частка та 1/2 частка будівель та споруд, за адресою: м. Дніпро, вулиця Базова, будинок 4. Щодня на сайті забирають автомобілі. Винятково великий перелік лотів надано в кожному регіоні країни, зокрема, в Рівненській області.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog