В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи для типу Земельні торги - продаж: статус - Прийняття заяв на участь?

Зараз на сайті ЮБІЗ - PROZORRO є можливість брати участь в торгах по найбільш прийнятній вартості в категоріях: Спиртзаводи, Металобрухт і вторсировина, і придбати різноманітні пропозиції: банківську дебіторську заборгованість, конфісковану квартиру або завод, що вже виставлені на аукціон і чекають свого покупця. У цьому розділі, земельні торги - продаж, Ви можете відшукати багато різних варіантів пропозицій, для прикладу комплекс будівель та споруд. Щодня на сайті купують комунальне майно. Винятково великий набір позицій надано в кожному регіоні України, зокрема, в Львові.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog