Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь

0.2083 га

Прийняття заяв на участь

до 20:00, 28 лип. 2022

Стартова ціна
107 380 грн без ПДВ

Гарантійний внесок
32 214 грн

0.1389 га

Прийняття заяв на участь

до 20:00, 28 лип. 2022

Стартова ціна
74 760 грн без ПДВ

Гарантійний внесок
22 428 грн

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті ubiz.ua є можливість взяти участь в торгах за найдоступнішою ціною в розділах: Транспорт, Оренда вагонів, і підібрати різноманітні пропозиції: автомобіль, спиртзавод, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В розділі, земельні торги - продаж, Ви зможете відшукати багато різних варіантів пропозицій, для прикладу Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50% з передачі в оренду частини адмін - побутового корпусу (літ. А-2н/ж) станції Кривий Ріг Зах., 277,9 кв. м, що знаходиться за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Старовокзальна, 103Б.. Щоденно на сайті знаходять автомобілі виставлені на продаж. Винятково великий спектр позицій надано в кожному куточку України, зокрема, в Костянтинівці.

Проведення земельних торгів в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 - Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що в переліку на торгах в місті - очікують власника. Актуальна інформація наборів оголошень в секції Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь ресурсу UBIZ

Як легко підібрати лоти Аукціони Земля для типу Земельні торги - продаж в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь. Щоб максимально просто підібрати - скористайтесь зручною системою пошуку. Перед вами відкриються всі актуальні пропозиції в стадії прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів землі у Тернопільській області на сервісі представлені аукціони земельних ділянок в Вінницькій, Запорізькій, Одеській областях, а також по всій территорії Украйни.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog