Аукціони Спиртзаводи для типу Земельні торги - оренда: статус - Прийняття заяв на участь

В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи для типу Земельні торги - оренда: статус - Прийняття заяв на участь?

На сайті UBIZ - PROZORRO є можливість взяти участь в аукціонах по найбільш прийнятній вартості в категоріях: Нерухомість, Оренда вагонів, і підшукати різноманітні позиції: банківську дебіторську заборгованість, лісоматеріал сосни, що вже виставлені на аукціон і чекають свого покупця. У категорії, земельні торги - оренда, Ви можете подивитися багато різноманітних варіантів пропозицій, наприклад Паркувальне місце ЖК "Фестивальний", об'єкт знаходиться за адресою:Дніпро, вул. Наб. Січеславська (кол. Наб. Леніна), буд. 49А, прим. 74 паркувальне місце №69. Щодня на сайті знаходять автомобілі чиновників. Винятково великий спектр позицій надано в кожному місті України, зокрема, в Тернопільській області.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog