Аукціони Земля для типу Земельні торги - оренда в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь

0.364 га

Прийняття заяв на участь

до 20:00, 10 лип. 2022

Стартова ціна
101 660,83 грн без ПДВ

Гарантійний внесок
30 498,25 грн

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Земля для типу Земельні торги - оренда в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь?

Зараз на сайті ЮБІЗ - ПРОЗОРРО є можливість взяти участь в торгах по найбільш оптимальній ціні в категоріях: Продаж дозволів на використання надр, Оренда вагонів, і підібрати різноманітні пропозиції: квартиру, однокімнатну квартиру, що вже виставлені на аукціон і чекають свого покупця. В даному розділі, земельні торги - оренда, Ви знайдете багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Продаж нежитлових приміщень 192,1 м², Херсонська область, місто Херсон, вул. 200 років Херсону, 16. Щодня на сайті купують необроблену деревину. Величезний спектр найменувань надано в кожному регіоні країни, зокрема, в Херсоні.

Лоти земельних аукціонів в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 – Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що виставлені на торгах в місті - очікують нового володаря. Актуальна інформація переліку пропозицій у розділі Аукціони Земля для типу Земельні торги - оренда в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь майданчику UBIZ - PROZORRO

Як легко визначитися з аукціонами Аукціони Земля для типу Земельні торги - оренда в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь. Щоб правильно підібрати - скористайтесь зручною системою фільтрів. Перед вами з'явиться список можливих пропозицій в стадії прийняття заяв на участь. Окрім електронних торгів земельними ділянками у Тернопільській області в категоріях ресурса пропонуються приватизація земельних ділянок в Київській, Львівській, Одеській областях, а також по всій Украйні.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog