Прийняття заяв на участь

до 20:00, 18 лип. 2022

Стартова ціна лота
21 500 грн з ПДВ

Гарантійний внесок
1 075 грн

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Земля в Донецькій області: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті ubiz.ua можна брати участь в державних аукціонах за найоптимальнішою вартістю в розділах: Приватизація, Зелена енергетика, і обрати самі різні позиції: групу інвентарних об'єктів: гараж, підвал, недобудоване приміщення багатоповерхового будинку, що вже виставлені на продаж і очікують свого нового володаря. В розділі, інформаційне повідомлення, Ви зможете підшукати багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Довгострокова оренда приміщень офісного призначення 71,6м² у м. Южноукраїнськ Миколаївської області. Щодня на сайті забирають земельні території. Великий набір лотів запропоновано в кожному місті України, в тому числі в Запорізька області.

Оголошення про продаж земельних ділянок в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 04150000-4 - Садибний (індивідуальний) будинок малоповерхового житлового будівництва, що виставлені на продаж в місті - чекають власника. Свіжі дані спектру торгів у розділі Аукціони Земля в Донецькій області: статус - Прийняття заяв на участь сайту ЮБІЗ - PROZORRO

Як вигідно підібрати лоти Аукціони Земля в Донецькій області: статус - Прийняття заяв на участь. Щоб правильно вибрати - скористайтесь зручною системою фільтрів. Перед вами буде перелік доступних пропозицій у фазі прийняття заяв на участь. Окрім електронних земельних аукціонів у Донецькій області на сторінках майданчику представлені земельні аукціони в Закарпатській, Київській, Херсонській областях, а також по всій территорії Украйни.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog