0.9519 га

Прийняття заяв на участь

до 20:00, 11 лип. 2022

Стартова ціна
32 725 грн без ПДВ

Гарантійний внесок
9 817,5 грн

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Земля в Харківській області: статус - Прийняття заяв на участь?

Прямо зараз на сайті ubiz.ua - PROZORRO Ви можете взяти участь в аукціонах за найоптимальнішою ціною в категоріях: Деревина, Оренда, і обрати різноманітні позиції: групу інвентарних об'єктів: бібліотеку, нежитлове приміщення спиртзаводи, що вже виставлені на аукціон і чекають свого покупця. У цьому розділі, земля, Ви можете знайти багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу сКруглі матеріали, Бук лісовий. Кожен день на сайті забирають кольоровий метал. Великий перелік найменувань надано в кожному регіоні України, зокрема, в Волинській області.

Проведення земельних торгів в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06120000-9 - Землі з іншим призначенням, що виставлені на аукціон в місті - очікують нового володаря. Свіжі дані спектру оголошень у розділі Аукціони Земля в Харківській області: статус - Прийняття заяв на участь сервісу UBIZ - ПРОЗОРРО

Як легко взяти участь у торгах Аукціони Земля в Харківській області: статус - Прийняття заяв на участь. Щоб вам простіше було підібрати - скористайтесь нашими фільтрами. Ви побачите перелік доступних пропозицій у стані прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів землі у Харківській області в категоріях майданчика доступні приватизація земельних ділянок в Вінницькій, Житомирській, Миколаївській областях, а також по всій территорії Украйни.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog