Аукціони Земля для типу З пониженням в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь

0.25 га

Прийняття заяв на участь

до 16:25, 08 лип. 2022

Стартова ціна лота
157 073,26 грн без ПДВ

Гарантійний внесок
15 707,33 грн

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Земля для типу З пониженням в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь?

На сайті UBIZ Ви можете брати участь в онлайн аукціонах за найкращою вартістю в розділах: Приватизація, Спиртзаводи, і вибрати різноманітні позиції: багатоповерховий будинок, лісоматеріал сосни, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. В даному розділі, земля, Ви можете знайти багато різних варіантів позицій, наприклад Оренда частини нежитлової будівлі гаражів (лінійного відділення міліції) ст. Знам’янка, площею 163,40 кв. м, для розміщення спортивної зали, за адресою: Кіровоградська обл., м. Знам'янка, вул. Калинова (Калініна), 118. Щоденно на сайті знаходять нерухомість. Величезний перелік лотів запропоновано в кожному місті України, зокрема, в Хмельницькій області.

Приватизація землі в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 04120000-5 - Квартира в будинку багатоповерхового житлового будівництва, що виставлені на аукціон в місті - очікують власника. Свіжі дані спектру лотів у розділі Аукціони Земля для типу З пониженням в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь проекту ubiz.ua

Як швидко знайти оголошення Аукціони Земля для типу З пониженням в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь. Щоб легко підібрати - скористайтесь зручною системою пошуку. Ви побачите, які пропозиції доступні на етапі прийняття заяв на участь. Окрім лотів земельних аукціонів у Тернопільській області в категоріях сайта представлені оголошеня про продаж земельних ділянок в Закарпатській, Миколаївській, Рівненській областях, а також по всій территорії Украйни.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog