В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи для типу Продаж майна: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті ubiz.ua - PROZORRO є можливість брати участь в онлайн аукціонах за найнижчою вартістю в розділах: Оренда вагонів, Оренда вагонів, і купити різноманітні позиції: дозвіл на використання надр, нежитлове приміщення, що вже виставлені на аукціон і чекають свого покупця. У цьому розділі, продаж майна, Ви зможете відшукати багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Дров'на деревина промислового використання хвойних порід довжина 2 м.. Щодня на сайті купують земельні території. Великий перелік позицій надано в кожному регіоні країни, зокрема, в Миколаєві.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog