Аукціони Спиртзаводи для типу Аукціони малої приватизації: статус - Прийняття заяв на участь

В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Спиртзаводи для типу Аукціони малої приватизації: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті ЮБІЗ - ПРОЗОРРО Ви можете взяти участь в державних аукціонах за найдоступнішою ціною в розділах: Зелена енергетика, Земля, і вибрати різноманітні позиції: завод, конфісковану квартиру або завод, що вже виставлені на продаж і чекають свого нового володаря. В даному розділі, аукціони малої приватизації, Ви зможете подивитися багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) 1 маршрут по 50 вагонів з однієї маршрутної станції навантаження (обкотишовози) /// Кількість вагонів - 50; Рухомий склад - окатишевози - 94; Полігон навантаження - Без обмеження ; Дата подачі вагону початкова - 06-02-2021 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 06-02-2021 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 02-02-2021 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 03-02-2021 20:00. Щодня на сайті забирають банківські конфіскати авто. Величезний перелік лотів надано в кожному регіоні України, зокрема, в Запорізькій області.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog