Аукціони Земля для типу Аукціони малої приватизації в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Земля для типу Аукціони малої приватизації в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті UBIZ - ПРОЗОРРО Ви можете взяти участь в публічних торгах за найоптимальнішою вартістю в розділах: Нерухомість, Спиртзаводи, і купити різноманітні позиції: банківську дебіторську заборгованість, деревину необроблену, що вже виставлені на аукціон і чекають свого нового володаря. В розділі, аукціони малої приватизації, Ви зможете відшукати багато різноманітних варіантів позицій, для прикладу Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон за 1 добу). Рухомий склад-напіввагони. /// Кількість вагонів - 30; Рухомий склад - напіввагони - 60; Полігон навантаження - УЗ; Дата подачі вагону початкова - 19-09-2021 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 19-09-2021 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 15-09-2021 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 16-09-2021 20:00. Щодня на сайті знаходять земельні території. Великий набір позицій запропоновано в кожному місті України, зокрема, в Нікополі.

Проведення земельних торгів в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 – Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що виставлені на продаж в місті - очікують нового володаря. Свіжі дані асортименту торгів у розділі Аукціони Земля для типу Аукціони малої приватизації в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь проекту ЮБІЗ - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як легко знайти оголошення Аукціони Земля для типу Аукціони малої приватизації в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь. Щоб простіше було підібрати - скористайтесь навігацією. Ви побачите, які пропозиції відкриті на етапі прийняття заяв на участь. Окрім оголошень про продаж земельних ділянок у Тернопільській області у розділах сайту представлені земельні аукціони онлайн в Вінницькій, Полтавській, Харківській областях, а також по всій Украйні.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog