Аукціони Продаж дозволів на використання надр для типу Аукціони малої приватизації: статус - Прийняття заяв на участь

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Продаж дозволів на використання надр для типу Аукціони малої приватизації: статус - Прийняття заяв на участь?

Прямо зараз на сайті UBIZ можна взяти участь в державних аукціонах за найнижчою ціною в розділах: Приватизація, Деревина, і знайти різноманітні позиції: автомобілі, деревину необроблену, що вже виставлені на продаж і очікують свого нового володаря. В розділі, аукціони малої приватизації, Ви можете підшукати багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця"(1 вагон на 1 добу) групова відправка (мінераловози) /// Кількість вагонів - 5; Рухомий склад - мінераловози - 92; Полігон навантаження - УЗ; Дата подачі вагону початкова - 17-01-2021 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 17-01-2021 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 13-01-2021 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 14-01-2021 20:00. Щодня на сайті забирають автомобілі банків. Величезний спектр найменувань запропоновано в кожному місті України, в тому числі в Бердянську.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog