Аукціони Спиртзаводи для типу Оренда або права використання майна за регламентом: статус - Прийняття заяв на участь

В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи для типу Оренда або права використання майна за регламентом: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті ЮБІЗ є можливість брати участь в публічних торгах за найоптимальнішою ціною в категоріях: Оренда, Деревина, і знайти різноманітні пропозиції: двокімнатну квартиру, круглий лісоматеріал ясена, що вже виставлені на продаж і чекають свого нового володаря. У лінійці, оренда або права використання майна за регламентом, Ви знайдете багато різних варіантів позицій, для прикладу Пакет акцій розміром 73,6812% статуного капіталу ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД". Кожен день на сайті знаходять металлолом. Величезний спектр позицій надано в кожному місті країни, зокрема, в Олександрії.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog