Аукціони Оренда землі для типу Оренда або права використання майна за регламентом: статус - Прийняття заяв на участь

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Оренда землі для типу Оренда або права використання майна за регламентом: статус - Прийняття заяв на участь?

Прямо зараз на сайті ubiz.ua - PROZORRO Ви можете брати участь в торгах по найприйнятнішій вартості в розділах: Оренда землі, Нерухомість, і підшукати різноманітні пропозиції: банківську дебіторську заборгованість, частину або повністю житловий будинок, що вже виставлені на аукціон і чекають свого нового володаря. В даному розділі, оренда або права використання майна за регламентом, Ви можете подивитися багато різноманітних варіантів позицій, для прикладу Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) 1 маршрут по 54 вагона з однієї маршрутної станції навантаження. /// Кількість вагонів - 54, Рухомий склад - хопери-зерновози - 95, Полігон навантаження - Без обмеження, Дата подачі вагону початкова - 2020-01-06 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2020-01-06 23:59. Щоденно на сайті знаходять конфісковані квартири. Великий набір позицій надано в кожному куточку країни, в тому числі в Івано-Франківській області.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog