Аукціони Оренда вагонів для типу Оренда або права використання майна за регламентом: статус - Прийняття заяв на участь

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Оренда вагонів для типу Оренда або права використання майна за регламентом: статус - Прийняття заяв на участь?

Прямо зараз на сайті UBIZ - ПРОЗОРРО є можливість брати участь в державних аукціонах по найбільш низькій ціні в розділах: Металобрухт і вторсировина, Продаж дозволів на використання надр, і знайти різноманітні позиції: автомобілі, частину або повністю житловий будинок, що вже виставлені на аукціон і чекають свого покупця. У категорії, оренда або права використання майна за регламентом, Ви зможете відшукати багато різноманітних варіантів позицій, для прикладу Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) 1 маршрут по 50 вагонів з однієї маршрутної станції навантаження (напіввагони) /// Кількість вагонів - 50; Рухомий склад - напіввагони - 60; Полігон навантаження - Без обмеження; Дата подачі вагону початкова - 10-02-2021 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 10-02-2021 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 05-02-2021 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 06-02-2021 20:00. Щоденно на сайті знаходять автомобілі банків. Величезний набір позицій запропоновано в кожному місті країни, зокрема, в Сєвєродонецьку.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog