Аукціони Земля для типу Аукціон із закритими пропозиціями в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Земля для типу Аукціон із закритими пропозиціями в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь?

Зараз на сайті ЮБІЗ є можливість брати участь в онлайн аукціонах по найприйнятнішій вартості в категоріях: Металобрухт і вторсировина, Транспорт, і купити різноманітні позиції: автомобілі, спиртзавод, що вже виставлені на продаж і чекають свого нового володаря. В розділі, аукціон із закритими пропозиціями, Ви можете відшукати багато різноманітних варіантів позицій, для прикладу Право вимоги до Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОЦЕНТР-Україна» Код ЄДРПОУ 39793886 за договорами: купівлі-продажу (відступлення) частки у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «Приват-Агро 2» код ЄДРПОУ 36395658 від 16.05.2016 в сумі 60 439,50 грн., купівлі-продажу (відступлення) частки у статутному капіталі Сільськогосподарської фірми «Агростар» код ЄДРПОУ 33983588 від 16.05.2016 року в сумі 33 966,00грн., купівлі-продажу (відступлення) частки у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «Цукорпром» код ЄДРПОУ 32737762 від 16.05.2016 року в сумі 48 951,00 грн. Всього борг ТОВ "АГРОЦЕНТР-УКРАЇНА" перед ТОВ «Лада Фінанс» складає 183316,00грн.. Щодня на сайті знаходять державну нерухомість. Величезний спектр позицій запропоновано в кожному місті України, в тому числі в Костянтинівці.

Електронні земельні аукціони в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06110000-6 - Земельні ділянки призначені для забудови, що в переліку на аукціон в місті - чекають нового володаря. Останні оновлення переліку позицій в секції Аукціони Земля для типу Аукціон із закритими пропозиціями в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь сайту ЮБІЗ - PROZORRO ПРОДАЖІ

Як легко вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Аукціон із закритими пропозиціями в Тернопільській області: статус - Прийняття заяв на участь. Щоб легше було підібрати - скористайтесь нашою навігацією. Після цього з'явиться перелік пропозицій на етапі прийняття заяв на участь. Окрім торгів земельних ділянок у Тернопільській області на сторінках сайту пропонуються державні земельні торги в Кіровоградській, Хмельницькій, Чернігівській областях, а також по всій территорії Украйни.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog