Аукціони Продаж дозволів на використання надр в Івано-Франківській області: статус - Прийняття заяв на участь

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Продаж дозволів на використання надр в Івано-Франківській області: статус - Прийняття заяв на участь?

Зараз на сайті ubiz.ua - PROZORRO ПРОДАЖІ можна взяти участь в державних аукціонах по найбільш оптимальній ціні в розділах: Металобрухт і вторсировина, Фінанси, і знайти різноманітні позиції: дозвіл на використання надр, недобудоване приміщення школи, що вже виставлені на продаж і чекають свого покупця. У цьому розділі, об`єкт малої приватизації, Ви можете відшукати багато різноманітних варіантів пропозицій, для прикладу Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) (групова відправка) /// Кількість вагонів - 10; Рухомий склад - напіввагони - 60; Полігон навантаження - УЗ; Дата подачі вагону початкова - 05-01-2021 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 05-01-2021 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 31-12-2020 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 01-01-2021 20:00. Кожен день на сайті забирають земельні ділянки. Величезний перелік найменувань надано в кожному місті країни, в тому числі в Кременчуці.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog