Аукціони Продаж дозволів на використання надр для типу Необроблена деревина: статус - Прийняття заяв на участь

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Продаж дозволів на використання надр для типу Необроблена деревина: статус - Прийняття заяв на участь?

На сайті ubiz.ua - PROZORRO можна взяти участь в державних аукціонах за найнижчою ціною в розділах: Металобрухт і вторсировина, Оренда вагонів, і обрати різноманітні пропозиції: багатоповерховий будинок, незавершений об'єкт будівництва цегляної будівлі, що вже виставлені на аукціон і очікують свого покупця. В даному розділі, продаж необробленої деревини, Ви зможете подивитися багато різних варіантів пропозицій, наприклад Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) (групова відправка) /// Кількість вагонів - 20, Рухомий склад - напіввагони - 60, Полігон навантаження - УЗ, Дата подачі вагону початкова - 2020-09-02 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2020-09-02 23:55. Щодня на сайті купують автомобілі чиновників. Винятково великий спектр позицій запропоновано в кожному куточку країни, зокрема, в Запорізькій області.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog