Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog

Очікується опублікування протоколу

: UA-PS-2019-12-04-000005-2 ID: 8840cc4abfab4d96b331bba911517bc8 Регіон: Запорізька область
Тип процедури: Продаж майна Номер лоту Замовника: 1

«Комп’ютерна, офісна техніка, обладнання б/в з неповною комплектацією (вторинна сировина) (5 найменувань згідно із Додатком)»

Показати більше
Порядок відчуження об’єктів державної власності, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 р. № 803 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2019 р. № 884).
Початкова ціна реалізації лоту

1 200 грн. з ПДВ

Мінімальний крок аукціону

12 грн. з ПДВ

Гарантійний внесок

120 грн.

Реєстраційний внесок

17 грн.

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Як легко знайти «Комп’ютерна, офісна техніка, обладнання б/в з неповною комплектацією (вторинна сировина) (5 найменувань згідно із Додатком)» за найкращою вартістю? Сьогодні на сайті Представництво ТОВ «Електронні торги України» у м. Чернівці можна взяти участь в аукціонах і вибрати самі різні пропозиції: недобудоване приміщення школи, лікарні, багатоповерхового будинку. «Комп’ютерна, офісна техніка, обладнання б/в з неповною комплектацією (вторинна сировина) (5 найменувань згідно із Додатком)» наприклад, вже виставлений на продаж і очікує свого покупця. В даному розділі Продаж майна Ви зможете знайти ще багато різних варіантів таких позицій. Кожен день тут купують легкові автомобілі Величезний асортимент лотів надано в кожному куточку країни, в тому числі в Рівне