Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog

Очікується підписання договору

договір до 18:00, 15 лип. 2020
: UA-PS-2020-06-03-000053-2 ID: 1a8fac3f38d24754b412d7ff007ca461 Регіон: Чернігівська область
Тип процедури: Оренда на аукціоні з можливістю зниження стартової ціни Номер лоту Замовника: 1231

ГОЛЛАНДСЬКИЙ АУКЦІОН! Довгострокова оренда приміщень торговельного призначення 62,2 кв. м. у с. Піски Бобровицького р-ну Чернігівської обл.

Показати більше
Довгострокова оренда приміщень торговельного призначення 62,2 кв. м. у с. Піски Бобровицького району Чернігівської області Приміщення розташоване на першому поверсі одноповерхової адміністративної будівлі, має окремий вхід. В наявності електропостачання. Опалення та водопостачання відсутнє.... Показати більше
Початкова ціна реалізації лоту

1 900 грн. з ПДВ

Гарантійний внесок

1 140 грн.

Реєстраційний внесок

17 грн.

Ціна за 1м/кв.

30,55 грн.

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Де можна придбати ГОЛЛАНДСЬКИЙ АУКЦІОН! Довгострокова оренда приміщень торговельного призначення 62,2 кв. м. у с. Піски Бобровицького р-ну Чернігівської обл. за найнижчою ціною? Зараз на сайті Державні аукціони ProZorro Україна, тендери та закупівлі можна брати участь в аукціонах і знайти найрізноманітніші пропозиції: групу інвентарних об'єктів: гараж, підвал, кафе, склад. ГОЛЛАНДСЬКИЙ АУКЦІОН! Довгострокова оренда приміщень торговельного призначення 62,2 кв. м. у с. Піски Бобровицького р-ну Чернігівської обл. наприклад, вже виставлений на продаж і чекає свого нового володаря. У категорії Оренда на аукціоні з можливістю зниження стартової ціни Ви можете подивитися ще багато різноманітних варіантів таких пропозицій. Щодня тут купують необроблену деревину. Широкий вибір лотів надано в кожному місті України, наприклад, в Олександрії.