Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog

Очікується підписання договору

договір до 18:00, 21 серп. 2021
: UA-PS-2021-06-25-000022-1 ID: 1f968facf1be4982b6808f4fdcb8cd3c Регіон: Закарпатська
Тип процедури: Оренда майна Номер лоту Замовника: 1

Аукціон за методом покрокового зниження орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій вбудованих приміщень літ. В площею 42,6 кв.м. за адресою: м. Ужгород, Православна набережна, 20.

Показати більше
вбудовані приміщення літ. В площею 42,6 кв.м. за адресою: м. Ужгород, Православна набережна, 20. Об”єкт оренди знаходиться на першому поверсі трьохповерхової будівлі, стіни — цегляні. Ззовні будівля поштукатурена та пофарбована.

Вся нерухомість на карті!

Переглянути
Початкова ціна реалізації лоту

4 735,5 грн. з ПДВ

Мінімальний крок аукціону

47,4 грн. з ПДВ

Гарантійний внесок

18 942 грн.

Реєстраційний внесок

600 грн.

Ціна за 1м/кв.

111,16 грн.

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Де можна придбати Аукціон за методом покрокового зниження орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій вбудованих приміщень літ. В площею 42,6 кв.м. за адресою: м. Ужгород, Православна набережна, 20. за найнижчою вартістю? Сьогодні на сайті ТОВ «Електронні торги України» можна взяти участь в аукціонах і придбати найрізноманітніші позиції: необроблену деревину, частину або повністю житловий будинок. Аукціон за методом покрокового зниження орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій вбудованих приміщень літ. В площею 42,6 кв.м. за адресою: м. Ужгород, Православна набережна, 20. наприклад, вже виставлений на аукціон і чекає свого покупця. У цьому розділі Оренда майна Ви зможете підшукати ще багато різних варіантів таких позицій. Щодня тут купують авто конфісковане банком Величезний перелік позицій надано в кожному куточку України, наприклад, в Рівне