Новини

Система Прозорро.Продажі крокує Україною!

10 серпня 2021

Особливо загострився інтерес до Прозорро.Продажі перед початком аукціонів, на яких продаватиметься державна земля сільськогосподарського призначення. 

Ми як Акредитований Майданчик UBIZ проводимо широкомасштабні заходи по ознайомленню всіх зацікавлених осіб у особливостях роботи Системи Прозорро.Продажі. 

Зокрема сьогодні в Миколаївській ОДА відбувся семінар-практикум на тему «Організація та проведення земельних електронних аукціонів» за участі UBIZ та представника ДП «Прозорро.Продажі» Олександра Лихотопа. Також були представники об’єднаних територіальних громад, депутати профільних комісій, департамент агропромисловості ОДА в особі Олени Піскун, представники землевпорядних організацій та регіональне відділення Міністерства юстиції. Захід викликав неабиякий інтерес у місцевої громади, підприємців та фермерів. 

Ключові моменти, які були озвучені спікерами:

 1. Що таке електронна торгова система «Прозорро.Продажі»

 2. Правила проведення англійського трираундового аукціону.

 3. Як організувати електронний аукціон з продажу або оренди земельної ділянки/які дії варто зробити організатору аукціону.

 4. Як стати учасником земельного аукціону

 5. Процедури після завершення аукціону.

 6. Використання переважного права чинним орендарем на аукціоні з продажу земельної ділянки.

Генеральний директор UBIZ Дмитро Бойко також дав розгорнуті відповіді на запитання місцевого телебачення.

Хочемо щиро подякувати Патронатній службі Голови Миколаївської ОДА та профільним департаментам за допомогу в організації заходу.

Сесійний зал ОДА був майже заповнений, звісно, з дотриманням карантинних правил. Це свідчить про те, що теми с/г землі та купівлі/продажу прав оренди є важливими, жваво обговорюваними та актуальними.

До нових зустрічей в інших регіонах України!

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog