Очікується опублікування протоколу

: LLE001-UA-20220624-14572 ID: 62b55e30f22bfa8e8a8c0e93 Регіон: Чернігівська область
Тип процедури: Оренда державного та комунального майна Номер лота: 144

Аукціон з оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області із зниженням стартової ціни на 50% – нежитлових приміщень загальною площею 35,3 кв. м, що знаходяться на першому поверсі будинку лавок Благовіщенського монастиря за адресою: Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Гоголя, буд.12.

Показати більше
Оренда майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області – нежитлових приміщень загальною площею 35,3 кв. м, що знаходяться на першому поверсі будинку лавок Благовіщенського монастиря за адресою: Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Гоголя, буд.12.
Стартова вартість за місяць

3 087,93 грн без ПДВ

Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону

30,88 грн без ПДВ

Гарантійний внесок

4 378,97 грн

Реєстраційний внесок

650 грн

Ціна за 1м/кв.

87,48 грн

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Як легко вибрати Аукціон з оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області із зниженням стартової ціни на 50% – нежитлових приміщень загальною площею 35,3 кв. м, що знаходяться на першому поверсі будинку лавок Благовіщенського монастиря за адресою: Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Гоголя, буд.12. за найбільш доступною вартістю? Зараз на сайті Державні аукціони ProZorro Україна, тендери та закупівлі можна брати участь в торгах і купити найрізноманітніші пропозиції: земельну ділянку, двокімнатну квартиру, гараж, автомобіль. Аукціон з оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області із зниженням стартової ціни на 50% – нежитлових приміщень загальною площею 35,3 кв. м, що знаходяться на першому поверсі будинку лавок Благовіщенського монастиря за адресою: Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Гоголя, буд.12. наприклад, вже виставлені на продаж і чекає свого покупця. В даному розділі Оренда державного та комунального майна Ви можете відшукати ще багато різних варіантів таких позицій. Кожен день тут знаходять банківські конфіскати авто. Широкий асортимент найменувань запропонований в кожному регіоні країни, в тому числі в Костянтинівці.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog