Прийняття заяв на участь

до 20:00, 28 серп. 2022
: RLE001-UA-20220805-01162 ID: 62ed083ce19b8bd52cdbb266 Регіон: Київська область
Тип процедури: Оренда або права використання майна за регламентом на англійському аукціоні Номер лота: 997А

Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50% з передачі в оренду нежитлових приміщень одноповерхової будівлі товарної контори ст. Буча, площею 29,2 кв.м, що знаходиться за адресою: Київська обл., м. Буча, вул. Заводська, 1.

Показати більше
Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50% з передачі в оренду нежитлових приміщень одноповерхової будівлі товарної контори ст. Буча, площею 29,2 кв.м, що знаходиться за адресою: Київська обл., м. Буча, вул. Заводська, 1. Цільове призначення: розміщення закладу громадського харчування.... Показати більше
Стартова вартість за місяць

2 117 грн без ПДВ

Мінімальний крок

63,51 грн без ПДВ

Гарантійний внесок

1 270,2 грн

Реєстраційний внесок

17 грн

Ціна за 1м/кв.

72,5 грн

Оцінка ринкової вартості

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Чи можна придбати Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50% з передачі в оренду нежитлових приміщень одноповерхової будівлі товарної контори ст. Буча, площею 29,2 кв.м, що знаходиться за адресою: Київська обл., м. Буча, вул. Заводська, 1. по найбільш оптимальній ціні? Зараз на сайті Державні аукціони ProZorro Україна, тендери та закупівлі можна брати участь в публічних торгах і купити найрізноманітніші пропозиції: круглий лісоматеріал ясена, оренда землі. Аукціон зі зниженням стартової орендної плати на 50% з передачі в оренду нежитлових приміщень одноповерхової будівлі товарної контори ст. Буча, площею 29,2 кв.м, що знаходиться за адресою: Київська обл., м. Буча, вул. Заводська, 1. наприклад, вже виставлені на продаж і очікує свого нового володаря. В розділі Оренда або права використання майна за регламентом на англійському аукціоні Ви зможете подивитися ще багато різноманітних варіантів таких позицій. Кожен день на сайті забирають авто держслужбовців. Великий перелік позицій надано в кожному місті України, наприклад, в Полтаві.

Статистика: Государственные аукционы, закупки и тендеры Prozorro за сегодня HotLog